Článek - Inspirace z Oakleigh Meadow Cohousing, Oregon

22.02.2014 15:09

Tento motivační článek nám zaslal projekt Oakleigh Meadow Cohousing který vzniká ve městě Eugene ve státě Oregonu. Oceňujeme na něm velkou energii a odvahu hledat úplně nové členy do vznikající komunity. V českém měřítku je zatím zcela nepředstavitelné, že by  cohousing vznikl ze skupiny lidí, kteří se před zahájením projektu vzájemně neznali, proto poukazujeme na tento pozitivní vývoj v americkém cohousingu.

Veronika Jíšová, Cohousing CZ

 

Nastal čas se přidat!!

CheckboxMáme půdu!

2,3 akrů podél řeky Willamette na trase cyklostezky do energického předměstí Eugene a University of Oregon, mimo jiní dva bloky od autobusové zastávky. Fantastická lokalita!

 

CheckboxMáme členy!

Jsme mezigenerační skupina sestávající z několika domácností. Jsme aktivní a zábavná parta hledající další takto smýšlející lidi připravené se připojit k vytváření našeho sousedství!

 

CheckboxMáme schválení!

Máme potvrzení od města Eugene i od plánovací komise, jsme připraveni na finalizaci projektového návrhu a vytvoření priorit k přípravě prvních architektonických návrhů a výkresů.

 

Projekt Oakleigh Meadow Cohousing postupuje zdárně vpřed a Vy se stále můžete připojit a stát součástí procesu vývoje! Náš finální Workshop vývoje záměru je stanoven na Únor! Připojte se a pomozte nám navrhnout a rozvíjet domovy Vaší komunity!

 

My Vás potřebujeme!

 

Přijďte se na nás podívat na Good Earth Home & Garden Show, která se koná od 24. do 26. ledna v Lane Country Fairgrounds v Booth 211. Lokace města Eugene mezi dvěma řekami krásná pro život s mnoha výzvami, zábavnou muzikou, uměním a přírodou. Těšíme se na Vás!

 

Dne 19. ledna a 16. února máme naplánovanou návštěvu místa (vždy třetí neděli každého měsíce) mezi 15 a 16 hodinou, následuje setkání členů komunity od půl páté do sedmi. Více na https://oakleighmeadow.org/

 

Tento e-mail je podporovaný reklamní činnosti přes www.cohousing.org. Chcete-li vědět více, klikněte zde: https://www.cohousing.org/mkt/broadcasts

 

-------------------------------------- 
Copyright © 2014 The Cohousing Association of the United States, všechna práva  vyhrazena.

Ochrana osobních údajů

Coho/US má zájem rozesílat e-maily pouze těm, kteří o ně mají zájem, naše hromadné korespondence umožňují Vám informaci zaslat. Pokud máte zájem přihlásit se k odběru informací, můžete tak učinit zde: https://www.cohousing.org/civicrm/profile/create?gid=12&reset=1&

Pro odhlášení z e-mailové korespondence  postupujte sem:  https://www.cohousing.org/index.php?q=civicrm/mailing/optout&reset=1&jid=1033&qid=1008245&h=1ac7d4214da8ca67


Tento e-mail byl zaslán z:

Coho/US
Po Box 13254
Mill Creek, WA 98082
United States